Image

Selecteer bovenaan in de linkerkolom de ploeg waarvan je de kalender wilt raadplegen. Wekelijks komt de up-to-date versie op de website, zodat eventuele veranderingen steeds tijdig aangepast worden. 

Je kan ook selecteren op datum. Klik in de hoofding van de tabel op 'datum', vul de datum van je keuze in en je krijgt alle wedstrijden van die dag te zien.  Printen of de kalender (van je keuze) doorsturen per mail kan ook. Klik op het icoontje bovenaan rechts op deze pagina.

 

PLOEGdatumuurthuisploegbezoekers opmerking
Reserven A11-099:45K. Z. Dentergem AWS Bellegem 6-0
Reserven A14-0920:00K.dNS Heule BK. Z. Dentergem A0-1
Reserven A16-0919:30K. RC Bissegem AK. Z. Dentergem A11-0
Reserven A24-0914:30K. Z. Dentergem AK. WS Desselgem 2-3
Reserven A14-1019:30KSV Kortrijk K. Z. Dentergem A8-0
Reserven A23-109:45K. Z. Dentergem AF.C.E. Kuurne A4-1
Reserven A28-1020:00Jong Helkijn K. Z. Dentergem A1-0
Reserven A05-11-2214:30K. Z. Dentergem ASV Anzegem B1-2
Reserven A11-11-2219:30Hulste Sp. BK. Z. Dentergem A1-1
Reserven A20-11-229:45K. Z. Dentergem AK. Zwevegem Sp. B5-0F1
Reserven A26-11-2217:15K. FC Marke AK. Z. Dentergem A6-0
Reserven A02-12-2219:30Bl. Otegem K. Z. Dentergem A-
Reserven A11-12-229:45K. Z. Dentergem AJong Vijve B
Reserven A18-12-229:45K. Z. Dentergem AK.dNS Heule B-
Reserven A07-01-2314:30K. Z. Dentergem AK.dNS Heule A-
Reserven A15-01-2310:00WS Bellegem K. Z. Dentergem A
Reserven A22-01-239:45K. Z. Dentergem AK. RC Bissegem A-
Reserven A27-01-2319:30K. WS Desselgem K. Z. Dentergem A-
Reserven A05-02-239:45K. Z. Dentergem AOG Stasegem -
Reserven A10-02-2320:00K.dNS Heule AK. Z. Dentergem A-
Reserven A18-02-2314:30OG Stasegem K. Z. Dentergem A-
Reserven A26-02-239:45K. Z. Dentergem AKSV Kortrijk -
Reserven A03-03-2319:30F.C.E. Kuurne AK. Z. Dentergem A-
Reserven A12-03-239:45K. Z. Dentergem AJong Helkijn -
Reserven A19-03-239:15SV Anzegem BK. Z. Dentergem A-
Reserven A26-03-239:45K. Z. Dentergem AHulste Sp. B-
Reserven A02-04-239:30K. Zwevegem Sp. BK. Z. Dentergem A-
Reserven A16-04-239:45K. Z. Dentergem AK. FC Marke A-
Reserven A23-04-239:45K. Z. Dentergem ABl. Otegem -
Reserven A28-04-2320:00Jong Vijve BK. Z. Dentergem A-
Reserven B04-099:45K. Z. Dentergem BJong Vijve A0-1
Reserven B11-099:15K. Rekkem Sport K. Z. Dentergem B3-0
Reserven B18-099:45K. Z. Dentergem BK. SV Moorsele B-algemeen forfait
Reserven B25-0910:00SV Ingelmunster K. Z. Dentergem B3-3
Reserven B01-1014:30K. Z. Dentergem BS.C.T. Menen 3-3
Reserven B09-109:15S.V. Wevelgem City BK. Z. Dentergem B5-0
Reserven B15-1014:30K. Z. Dentergem BK. Sint-Eloois-Winkel Sp. B0-5
Reserven B23-109:15Emelgem-Kachtem BK. Z. Dentergem B6-3
Reserven B29-1014:30K. Z. Dentergem BK. RC Bissegem B1-1
Reserven B06-11-229:15K. SV Rumbeke BK. Z. Dentergem B3-0
Reserven B12-11-2214:30K. Z. Dentergem BHulste Sp. A1-1
Reserven B18-11-2219:30K.FC Aarsele K. Z. Dentergem B2-0
Reserven B27-11-229:45K. Z. Dentergem BSV Moorslede C0-1
Reserven B02-12-2220:00Jong Vijve AK. Z. Dentergem B-
Reserven B15-01-239:45K. Z. Dentergem BK. Rekkem Sport -
Reserven B22-01-239:15K. SV Moorsele BK. Z. Dentergem B-algemeen forfait
Reserven B29-01-239:45K. Z. Dentergem BSV Ingelmunster -
Reserven B03-02-2320:00S.C.T. Menen K. Z. Dentergem B-
Reserven B12-02-239:45K. Z. Dentergem BS.V. Wevelgem City B-
Reserven B26-02-239:15K. Sint-Eloois-Winkel Sp. BK. Z. Dentergem B
Reserven B05-03-239:45K. Z. Dentergem BEmelgem-Kachtem B-
Reserven B12-03-2310:00K. RC Bissegem BK. Z. Dentergem B-
Reserven B19-03-239:45K. Z. Dentergem BK. SV Rumbeke B-
Reserven B24-03-2319:00Hulste Sp. AK. Z. Dentergem B-
Reserven B02-04-239:45K. Z. Dentergem BK.FC Aarsele -
Reserven B16-04-239:15SV Moorslede CK. Z. Dentergem B-
U1003-099:15K. Z. Dentergem Zeveren Sp
U1010-099:30GL Ruiselede AK. Z. Dentergem
U1017-099:15K. Z. Dentergem V.V. Tielt B
U1024-099:15K.FC Aarsele K. Z. Dentergem
U1001-109:00SK Ooidonck Leerne K. Z. Dentergem
U1008-109:15K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem A
U1015-109:00 cing Club Harelbeke CK. Z. Dentergem
U1022-1010:30Zeveren Sp K. Z. Dentergem
U1029-109:15K. Z. Dentergem GL Ruiselede A
U1005-11-2210:30V.V. Tielt BK. Z. Dentergem
U1012-11-229:15K. Z. Dentergem K.FC Aarsele
U1019-11-229:15K. Z. Dentergem SK Ooidonck Leerne -
U1026-11-229:30K.S.V. Pittem AK. Z. Dentergem -
U1003-12-229:15K. Z. Dentergem cing Club Harelbeke C-
U1103-0911:00K. Z. Dentergem K. VC Ardooie -
U1110-0910:30V.V. Tielt BK. Z. Dentergem
U1117-099:15SV Ingelmunster BK. Z. Dentergem -
U1124-0911:00K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke -
U1105-1018:00K. FC. Meulebeke BK. Z. Dentergem -
U1108-1011:00K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem -
U1115-1010:30Emelgem-Kachtem BK. Z. Dentergem -
U1122-1010:30K. VC Ardooie K. Z. Dentergem -
U1129-1011:00K. Z. Dentergem V.V. Tielt B-
U1105-11-2211:00K. Z. Dentergem SV Ingelmunster B
U1112-11-229:15SC Oostrozebeke K. Z. Dentergem
U1119-11-2211:00K. Z. Dentergem K. FC. Meulebeke B-
U1126-11-2210:15K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem
U1103-12-2211:00K. Z. Dentergem Emelgem-Kachtem B
U1203-0910:30K.FC Aarsele K. Z. Dentergem A-algemeen forfait
U1210-0913:30K. Z. Dentergem AJong Vijve -
U1217-0913:15GL Ruiselede K. Z. Dentergem A-
U1224-0913:30K. Z. Dentergem AZeveren Sp -
U1202-1011:00K. Z. Dentergem AK Olsene Sp -
U1208-109:00SK Ooidonck Leerne K. Z. Dentergem A-
U1215-1013:30K. Z. Dentergem AFC Poesele A-
U1222-1013:30K. Z. Dentergem AK.FC Aarsele -algemeen forfait
U1229-1014:00Jong Vijve K. Z. Dentergem A-
U1205-11-2213:30K. Z. Dentergem AGL Ruiselede -
U1212-11-229:30Zeveren Sp K. Z. Dentergem A-
U1220-11-229:30K Olsene Sp K. Z. Dentergem A-F1
U1226-11-2213:30K. Z. Dentergem ASK Ooidonck Leerne -
U1203-12-2210:30FC Poesele AK. Z. Dentergem A
U1303-0913:00K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke A-
U1310-0913:00K. SV Rumbeke BK. Z. Dentergem
U1317-0913:00K. Z. Dentergem V.V. Tielt B-
U1324-0913:45K. VC Ardooie K. Z. Dentergem -
U1301-1012:30Izegem-Ingelm. CK. Z. Dentergem -
U1308-1013:00K. Z. Dentergem SV Ingelmunster -
U1315-1013:30V.V. Emelgem-Kachtem K. Z. Dentergem -
U1322-1015:00SC Oostrozebeke AK. Z. Dentergem -
U1329-1013:00K. Z. Dentergem K. SV Rumbeke B-
U1305-11-2213:30V.V. Tielt BK. Z. Dentergem -
U1312-11-2213:00K. Z. Dentergem K. VC Ardooie -
U1319-11-2213:00K. Z. Dentergem Izegem-Ingelm. C-
U1326-11-2214:00SV Ingelmunster K. Z. Dentergem -
U1303-12-2213:00K. Z. Dentergem V.V. Emelgem-Kachtem -
U1503-0914:30K. Z. Dentergem KE Machelen a Leie B5-2
U1510-0912:30SK Ooidonck Leerne K. Z. Dentergem 2-6
U1517-0914:30K. Z. Dentergem Zeveren Sp 9-0
U1524-0914:00K.FC Aarsele K. Z. Dentergem 1-5
U1501-1013:00K Olsene Sp BK. Z. Dentergem 08
U1508-1014:30K. Z. Dentergem VC Nokere-Kruishoutem 2-1
U1515-1012:20VC Nazareth-Eke BK. Z. Dentergem 1-0
U1522-1015:00KE Machelen a Leie BK. Z. Dentergem 1-2
U1529-1014:30K. Z. Dentergem SK Ooidonck Leerne 81
U1505-11-2210:00Zeveren Sp K. Z. Dentergem 5-5
U1512-11-2214:30K. Z. Dentergem K.FC Aarsele 2-2
U1519-11-2214:30K. Z. Dentergem K Olsene Sp B6-1
U1530-11-2219:00VC Nokere-Kruishoutem K. Z. Dentergem -
U1503-12-2214:30K. Z. Dentergem VC Nazareth-Eke B-
U703-0910:00K. Z. Dentergem KE Machelen a Leie
U710-0910:00K.S.C. Wielsbeke AK. Z. Dentergem
U717-0910:00K. Z. Dentergem K Olsene Sp
U725-0910:00KFC Sparta Petegem BK. Z. Dentergem
U701-1010:00K. Z. Dentergem KVE Aalter Aalgemeen forfait
U708-1010:00K. Z. Dentergem Jong Zulte Aalgemeen forfait
U715-1010:45V.V. Tielt BK. Z. Dentergem
U722-109:30KE Machelen a Leie K. Z. Dentergem
U729-1010:00K. Z. Dentergem K.S.C. Wielsbeke A
U706-11-229:00K Olsene Sp K. Z. Dentergem
U712-11-2210:00K. Z. Dentergem KFC Sparta Petegem B
U720-11-2210:00KVE Aalter AK. Z. Dentergem algemeen forfait
U727-11-229:30Jong Zulte AK. Z. Dentergem algemeen forfait
U703-12-2210:00K. Z. Dentergem V.V. Tielt B
U8 a04-099:30KVV St-Denijs Sp AK. Z. Dentergem A
U8 a10-099:00K. Z. Dentergem AKSK Zingem A
U8 a17-099:45VC Nazareth-Eke AK. Z. Dentergem A
U8 a24-099:00K. Z. Dentergem AOlsa B kel C
U8 a02-109:30KE Machelen a Leie AK. Z. Dentergem A
U8 a08-109:30KVV Windeke AK. Z. Dentergem A
U8 a15-109:00K. Z. Dentergem AJong Zulte A
U8 a22-109:00K. Z. Dentergem AKVV St-Denijs Sp A
U8 a30-109:30KSK Zingem AK. Z. Dentergem A
U8 a05-11-229:00K. Z. Dentergem AVC Nazareth-Eke A
U8 a12-11-229:30Olsa B kel CK. Z. Dentergem A
U8 a19-11-229:00K. Z. Dentergem AKE Machelen a Leie A
U8 a26-11-229:00K. Z. Dentergem AKVV Windeke A
U8 a03-12-229:30Jong Zulte AK. Z. Dentergem A
U8 b03-099:30GL Ruiselede K. Z. Dentergem B-
U8 b10-0910:45K. Z. Dentergem BK.FC Aarsele -
U8 b17-099:00V.V. Tielt BK. Z. Dentergem B
U8 b24-0910:45K. Z. Dentergem BKMSK Deinze -
U8 b01-1011:00WSL Lotenhulle K. Z. Dentergem B-
U8 b08-109:45Dosko Kanegem K. Z. Dentergem B-
U8 b15-1010:45K. Z. Dentergem BZeveren Sp -
U8 b22-1010:45K. Z. Dentergem BGL Ruiselede -
U8 b29-1010:00K.FC Aarsele K. Z. Dentergem B-
U8 b05-11-2210:45K. Z. Dentergem BV.V. Tielt B-
U8 b13-11-2210:00KMSK Deinze K. Z. Dentergem B
U8 b19-11-2210:45K. Z. Dentergem BWSL Lotenhulle
U8 b26-11-2210:45K. Z. Dentergem BDosko Kanegem
U8 b03-12-2211:00Zeveren Sp K. Z. Dentergem B
U9 a03-099:30SV Ingelmunster AK. Z. Dentergem A-
U9 a10-099:00K. Z. Dentergem ABl. Otegem A-
U9 a17-099:00V.V. Tielt AK. Z. Dentergem A-
U9 a24-099:00K. Z. Dentergem AJong Zulte A-
U9 a01-109:15SC Oostrozebeke K. Z. Dentergem A-
U9 a08-109:00K. WS Desselgem AK. Z. Dentergem A-
U9 a15-109:00K. Z. Dentergem AK. SK Beveren-Leie -
U9 a22-109:00K. Z. Dentergem ASV Ingelmunster A-
U9 a29-109:15Bl. Otegem AK. Z. Dentergem A-
U9 a05-11-229:00K. Z. Dentergem AV.V. Tielt A-
U9 a12-11-2211:00Jong Zulte AK. Z. Dentergem A-
U9 a19-11-229:00K. Z. Dentergem ASC Oostrozebeke -
U9 a26-11-229:00K. Z. Dentergem AK. WS Desselgem A-
U9 a03-12-229:15K. SK Beveren-Leie K. Z. Dentergem A-
U9 b03-099:30SV Ingelmunster BK. Z. Dentergem B
U9 b10-0910:45K. Z. Dentergem BZeveren Sp A-
U9 b17-0910:45V.V. Tielt CK. Z. Dentergem B-
U9 b24-0910:45K. Z. Dentergem BK.S.V. Pittem
U9 b01-109:30WSL Lotenhulle AK. Z. Dentergem B
U9 b08-109:00K. WS Desselgem BK. Z. Dentergem B
U9 b15-1010:45K. Z. Dentergem BK. VC Ardooie B
U9 b22-1010:45K. Z. Dentergem BSV Ingelmunster B
U9 b29-1010:00Zeveren Sp AK. Z. Dentergem B
U9 b05-11-2210:45K. Z. Dentergem BV.V. Tielt C
U9 b12-11-229:45K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem B-
U9 b19-11-2210:45K. Z. Dentergem BWSL Lotenhulle A-
U9 b26-11-2210:45K. Z. Dentergem BK. WS Desselgem B-
U9 b03-12-229:00K. VC Ardooie BK. Z. Dentergem B-